Menu
MÔJ KOŠÍK

Natur Cleaning Gold Rosemary prací gél 1500ml

Natur Cleaning Gold Rosemary prací gél 1500ml
-18 % 7-8 dní
Natur Cleaning Gold Rosemary prací gél 1500ml
6.10 €
7.45 €

Fosfáty sa väčšinou používajú na zmäkčovanie vody, ale to má vážny dopad na životné prostredie: vedie k eutrofizácii (to znamená obohacovanie dusíkom a fosforom v živých vodách, čím sa voda stáva riasou). Namiesto fosfátového pracieho prostriedku zvoľte enzymatický Naturcleaning Gold Rosemary prací gél!

Enzýmy sú bielkoviny, sú to prírodné látky, takže ak sa odstránia, nepoškodzujú životné prostredie.

Enzýmy v pracom géli pôsobia ako katalyzátory: rozbíjaním nečistôt umožňujú iným zložkám, aby ich z oblečenia odstránili.

Inovatívny enzýmový komplex nášho pracieho gélu umožňuje odstrániť z oblečenia škvrny od trávy, šťavy a ovocia, mastné a mastné škvrny, ako aj stopy čokolády a zmrzliny. Umožňuje tiež rozložiť chmýří v látke, takže látka je na dotyk jemnejšia a farba sa stáva jasnejšou v dôsledku zmeneného lomu svetla.

Zloženie: aniónová povrchovo aktívna látka 5% alebo viac, ale menej ako 15% (biologická odbúrateľnosť >90%), amfotérna povrchovo aktívna látka menej ako 5%, enzýmy menej ako 5%, konzervačná látka (Benzisothiazole, Phenoxyethanol), Rosmarynus officinalis olej*, Citrus Aurantium Oil* , (* - Linalool. Táto zložka je prirodzene obsiahnutá v silici.) Môže vyvolať alergickú reakciu.

POZOR! Spôsobuje vážne podráždenie očí! Uchovávajte mimo dosahu detí! PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to vhodné, vyberte kontaktné šošovky, pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc! Po použití je potrebné dôkladne umyť ruky! Obsahuje linalool. Môže vyvolať alergickú reakciu Skladujte pri teplote nad +5 oC.

Výrobca: Cudy Future kft. Maďarsko

Na našej webovej stránke používame cookies, aby sme zaistili lepšiu užívateľskú skúsenosť. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Zásady ochrany osobných údajov.