Poštovné a balné   1. Kupujúci si môže zvoliť spôsob platby na úhradu kúpnej ceny buď: 

  • na dobierku 

  • prevodom na účet …................... (0 €) V prípade platby prevodom na účet, je kupujúci povinný uhradiť celú kúpnu cenu vopred; do pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho, nie je predávajúci povinný tovar expedovať.

  1. Náklady na doručenie tovaru

Odoslanie tovaru sa uskutoční do 2-4 pracovných dní od prijatia objednávky, okrem prípadu, že pri objednávaní bol uvedený iný termín dodania.

Odoslanie tovaru sú realizované v poradí podľa prichádzajúcich objednávok, až do vyčerpania zásob. V prípade veľkého množstva objednávok niektoré výrobky môžu byť doručené osobitnou zásielkou v neskoršom termíne, v priebehu  3-4 týždňov odo dňa prijatia objednávky. Termín realizácie objednávky sa môže predĺžiť z dôvodov, ktoré spoločnosť nemôže ovplyvniť.

  • prepravnou spoločnosťou GLS v rámci SR je poštovné 3,90 €, pri nákupe tovaru nad 50 € je poštovné zdarma

  • Slovenskou poštou v rámci SR je poštovné 3,99 €, pri nákupe tovaru nad 50 € je poštovné zdarma

  • služba balík na poštu do 5 kg pri platbe dobierkou je poštovné 3,99 €

  1. Balné je pre všetky objednávky zdarma.

  2. Dôlezité

Zákazník je povinný prevziať tovar v dohodnutom mieste a čase osobne, alebo zabezpečiť jeho prevzatie.

Záväzok dodať tovar sa považuje za splnený aj v prípade, ak zákazník neprevezme tovar v dohodnutom čase a na dohodnutom mieste, resp. odmietne tovar prevziať. V prípade, ak si zákazník tovar neprevezme a tovar sa nám vráti späť, máme právo od kúpnej zmluvy odstúpiť a od zákazníka požadovať náhradu nákladov spojených s vrátením tovaru (poštovné súvisiace so spätným zaslaním tovaru).