Menu
MÔJ KOŠÍK

Platobné podmienky

Cenové podmienky


  1. Kúpna cena tovarov ponúkaných Predávajúcim prostredníctvom biocity.sk je uvedená vždy vedľa vybraného tovaru v EUR bez DPH. Predávajúci nie je platcom DPH.

  2. Predávajúci si vyhradzuje právo jednostranne upraviť (zvýšiť/znížiť) ceny tovarov uvedené na biocity.sk s tým, že nové ceny tovarov sú pre Kupujúceho platné dňom ich uverejnenia na biocity.sk. Takáto úprava ceny sa nevzťahuje na tovar už Kupujúcim objednaný.


Platobné podmienky


  1. Platba sa vykonáva v EUR jedným z nasledujúcich spôsobov:


  • bankový prevod – Pri tomto spôsobe platby tovar bude expedovaný po pripísaní platby kúpnej ceny za tovar prevodom na účet Predávajúceho vedený v Slovenkej sporiteľni a to na nasledovný účet: Slovenská sporiteľňa a.s. IBAN SK64 0900 0000 0051 7486 0484. Variabilný symbol: použite číslo zaslanej faktúry, napíšte Vaše meno do správy.

  • platba na dobierku. - Pri tomto spôsobe platby Kupujúci zaplatí celú sumu za tovar uvedený v elektronickej objednávke pri prevzatí tovaru priamo kuriérovi.

Na našej webovej stránke používame cookies, aby sme zaistili lepšiu užívateľskú skúsenosť. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Zásady ochrany osobných údajov.