BioCo Nápojový prášok s Vitamínom C  1000mg

BioCo Nápojový prášok s Vitamínom C 1000mg

11.99 €
Výrobca: BioCo
Kód produktu: Bioco3079
Dostupnosť: Skladom

Popis

Osviežujúci zdravý nápoj BioCo Vitamín-C s ozajstnou príchuťou zázvoru a citróna pripravíte za pár sekúnd a príjemne Vás osvieži. Obsahuje prírodné arómy a náhradné sladidlo. -..

Osviežujúci zdravý nápoj BioCo Vitamín-C s ozajstnou príchuťou zázvoru a citróna pripravíte za pár sekúnd a príjemne Vás osvieži. Obsahuje prírodné arómy a náhradné sladidlo.

- Odporúča sa najmä tým, ktorí chcú konzumovať významné množstvo vitamínu C vo forme nápoja nakoľko majú ťažkosti s prehĺtaním (napr. starší ľudia).

- Produkt je možné konzumovať kedykoľvek v priebehu roka niekoľkými spôsobmi:  v zime ho môžete zamiešať do vlažného (ale nie horúceho) čaju alebo ovocnej šťavy, počas teplejších období sa odporúča rozpustiť vo vode.

- Rozpustený vo vode - ako nápoj bez cukru - je tiež vhodný pre tých, ktorí sa vyvarujú konzumácii cukru.

Dávkovanie : dospelí denne 1-2 dávky ( 1 dávka  zodpovedá odmerke s  koncom  označeným 2,5ml).

Zloženie: kyselina L-askorbová; maltodextrín; prírodná aróma zázvoru; prírodná aróma s príchuťou citróna; sladidlo (sukralóza) (1,9 g / porcia).

Skladovanie: Prášok je citlivý na vlhkosť, preto po každom použití dôkladne uzavrite uzáver produktu! Uchovávajte na suchom mieste, chránené pred slnečným žiarením, pri izbovej teplote (15-25 ° C). 

Spotrebujte : viď. na obale.

Upozornenie: Neužívajte ako náhradu stravy! Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Odporúča sa konzumovať do 2 mesiacov od prvého otvorenia! Neužívajte tento liek, ak ste citlivý alebo alergický na niektorú zo zložiek.