Warning: preg_match(): Empty regular expression in /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 2
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/extension/lightning/zero.php:2) in /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/system/framework.php on line 110Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/extension/lightning/zero.php:2) in /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/extension/lightning/zero.php:2) in /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/extension/lightning/zero.php:2) in /var/www/customerwebs/matracpont/biocity/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 BioCo Vitamín C RETARD 1000 mg s plodom šípky 60tbl
BioCo Vitamín C RETARD 1000 mg s plodom šípky 60tbl

BioCo Vitamín C RETARD 1000 mg s plodom šípky 60tbl

8.99 €
Výrobca: BioCo
Kód produktu: BioCo112
Dostupnosť: Skladom

Popis

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C s postupným uvoľňovaním a extraktom z plodu ruže šípovej.  Balenie 60 tbl Výživový doplnok s obsahom vitamínu C s postupným uvoľňovaním a extraktom z plodu..

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C s postupným uvoľňovaním a extraktom z plodu ruže šípovej. 

Balenie 60 tbl

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C s postupným uvoľňovaním a extraktom z plodu ruže šípovej. Vitamín C sa v tele postupne uvoľňuje a vďaka tomu dokáže telo neustále zásobovať potrebným množstvom vitamínu C.

Priaznivé účinky šípok na imunitu sú známe už dlho, hlavne vďaka ich prirodzenému obsahu vitamínu C. Vitamín C je vitamín so silným antioxidačným účinkom, nevyhnutný pre syntézu kolagénových bielkovín, podporuje vstrebávanie železa z črevného traktu, normálne fungovanie imunitného systému.Vitamín C prispieva k správnej činnosti nervového a imunitného systému, chráni bunky pred oxidačným stresom a znižuje únavu. 

Účinná látka v 1 filmom obalenej tablete - Vitamín C (Kyselina L-askorbová ) 1000 mg (1250 NRV%) *
* NRV%: % denného referenčného príjmu vitamínov a minerálov (pre dospelých)

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 tableta denne. Zapije sa dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Nepoužívať ako náhradu stravy! Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nepoužívajte tento produkt, ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zo zložiek.