Naturmind Kyselina ascorbová 250g

Naturmind Kyselina ascorbová 250g

3.87 €
Výrobca: BiOrganik
Kód produktu: BOO585
Dostupnosť: Skladom

Popis

Výživový doplnok vhodný na zabezpečenie zvýšenej dennej potreby vitamínu C pre fyzicky aktívnych ľudí, športovcov, fajčiarov, tehotné a dojčiace ženy. Vitamín C je veľmi účinným antioxidantom, ktorý..

Výživový doplnok vhodný na zabezpečenie zvýšenej dennej potreby vitamínu C pre fyzicky aktívnych ľudí, športovcov, fajčiarov, tehotné a dojčiace ženy. Vitamín C je veľmi účinným antioxidantom, ktorý chráni iné antioxidanty ako je napríklad vitamín E. Bunky mozgu a miechy často trpia pôsobením voľných radikálov, ale vitamín C v dostatočnom množstve ich dokáže ochrániť. Ako blokátor voľných radikálov však účinkuje ešte lepšie, ak je kombinovaný s bioflavonoidmi. Organizmus vitamín C potrebuje, a pretože si ho nedokáže samostatne syntetizovať, mali by sme ho nášmu organizmu pravidelne dodávať.

Hmotnosť: 250g

Návod na použitie: Odporúča sa 1 zarovnanú odmerku prášku vitamínu C (120mg)  rozpustiť vo vode, džúse alebo čaji a vypiť.

Zloženie: 100% Vitamín C v prášku (Kyselina L-askorbová)

Neprekračujte stanovené dávkovanie.  Výrobok nesmie byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ide o dehydratovaný výrobok. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzavrite.