Mecsek Ovocno bylinný čaj na chudnutie 20x1g

Mecsek Ovocno bylinný čaj na chudnutie 20x1g

3.49 €
Výrobca: Mecsek Tea
Kód produktu: MD0287
Dostupnosť: Skladom

Popis

Aromatizovaný, porciovaný ovocno-bylinný čaj na chudnutie v nálevových vreckách. Sáčky sú jednotlivo balené s vrchným prebalom. Výborný pomocník pri chudnutí, stimuluje metabolizmus, detoxikuje, znižuje..

Aromatizovaný, porciovaný ovocno-bylinný čaj na chudnutie v nálevových vreckách. Sáčky sú jednotlivo balené s vrchným prebalom. Výborný pomocník pri chudnutí, stimuluje metabolizmus, detoxikuje, znižuje pocit hladu. Vysoký obsah vitamínu C posilňuje organizmus. Účinný a šetrný spoločník počas diéty.

Príprava: Vložte 1 vrecúško čaju do šálky, zalejte 1,5-2dl vriacou vodou a nechajte lúhovať 5-10 minút. Teplý nálev sa pije maximálne 2-3x denne. Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred použitím.

Pozor! Čaj je určený iba na krátkodobé používanie (po 14 dňoch aspoň týždeň nepoužívať).

Zloženie: medovka lekárska (Melissae herba), mate tea (yerba mate), fenykel obyčajný (Foeniculi dulcis fructus), kukuričné čnelky (Maydis stigma), kasia list (Sennae folium), ibišek sudánský - kvet (Hibisci flos), prírodná ananásová aróma.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste do 25°C.

Upozornenie: Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Čaj na chudnutie používajte pri chudnutí len ako podporný prostriedok chudnutia. Čaj sa nesmie použiť pri črevnej nepriechodnosti. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.