Ukko tea Bylinková čajová zmes na posilnenie imunity 100g

Ukko tea Bylinková čajová zmes na posilnenie imunity 100g

10.52 €
Kód produktu: UHK7370
Dostupnosť: Skladom

Popis

Chutný a účinný čaj zo 100% prírodných liečivých rastlín, ktorým si môžete posilniť a aktivizovať imunitný systém. Imunita alebo obranyschopnosť zaisťuje odolnosť organizmu pred pôvodcami chorôb, cudzími..

Chutný a účinný čaj zo 100% prírodných liečivých rastlín, ktorým si môžete posilniť a aktivizovať imunitný systém. Imunita alebo obranyschopnosť zaisťuje odolnosť organizmu pred pôvodcami chorôb, cudzími telesami či inými škodlivinami. Vie rozoznať, čo je pre telo dobré a naopak, čo zas nie. Imunitný systém nás má chrániť pred vírusmi a baktériami, ktoré nášmu telu škodia. Znížená imunita znamená zvýšenú chorobnosť. Čaj je skvelým mixom byliniek, práve na posilnenie imunity, ako napr. Echinacea purpurová alebo echinacea, ktorá predstavovala jednu z najvýznamnejších liečivých rastlín už pre pôvodných obyvateľov Ameriky. Jej fialový kvet komplexne posilňuje bunky a aktivuje biele krvinky, ktoré chránia telo pred nebezpečnými látkami a mikroorganizmami.     

Balenie: 100 g - sypaný čaj

Zloženie: lipový kvet, bazový kvet, echinacea,  šípky, rooibos, zázvor, semená koriandra

Skladovanie: száraz, hűvös helyen, napfénytől elzárva.

Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
Krajina pôvodu: Maďarsko - Ukko Hungaria Kft.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy ani nenahrádza zdravý životný štýl. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Ukladajte mimo dosah detí.