Kolagénový prášok citrónový 330g (Collango)

Kolagénový prášok citrónový 330g (Collango)

13.16 €
Kód produktu: HF1572
Dostupnosť: Skladom

Popis

Množstvo ľudí si stále celkom neuvedomuje pozitívne účinky kolagénu. Okrem toho, že pomáha ku krajšiemu vzhľadu, je zodpovedný aj za celkové zdravie. Význam kolagénu v ľudskom tele je obrovský: veď si len..

Množstvo ľudí si stále celkom neuvedomuje pozitívne účinky kolagénu. Okrem toho, že pomáha ku krajšiemu vzhľadu, je zodpovedný aj za celkové zdravie. Význam kolagénu v ľudskom tele je obrovský: veď si len pripomeňme, že tvorí najväčšiu časť bielkovín, až 30 percent. Ak je ho dostatok, telo funguje ako má a prejaví sa to aj navonok v podobe benefitov pre krásu. Jeho najväčším problémom je to, že už po 25. roku života jeho produkcia z roka na rok klesá a po 40. roku ho už netvorí takmer vôbec. Musíme mu preto k tvorbe dopomôcť.

Na čo je dobrý kolagén?

  • kolagén vracia pleti sviežosť, pružnosť a mladý vzhľad, pôsobí proti vzniku vrások

  • posilňuje vlasy, nechty

  • pomáha pri liečbe pohybových ochorení, podporuje regeneráciu a vyživovanie chrupavky, väziva a zlepšuje premazávanie kĺbov, prevencia reumy, artritídy, či osteoartrózy

  • podporuje rast svalovej hmoty

  • urýchľuje proces uzdravenia, podporuje regeneráciu

  • podporuje zdravé trávenie

Balenie: 330g (30 dávok)

Zloženie: Hydrolyzovaný hovädzí kolagén typu I, Kyselina askorbová, prírodná aróma, glykozidy stevioly,citrát zinočnatý, tartazín-(Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.) 

V jednej dávke: 10g  Kolagen Peptan, 500mg kyselina askorbová, 15 mg zinok

Odporúčanie na optimálne dávkovanie: 11g prášok (1,5 dávkovacia lyžička) prisypať do jogurtu, smoothie, kaše, polievky alebo omáčky.

Môže sa konzumovať cyklicky: konzumovať 11 g peptidového kolagénu po dobu troch mesiacov, a potom stačí konzumovať 11 g týždenne alebo pravidelne užívať polovicu dávky každý deň.

Informácie o alergénoch: vyrobené v závode na spracovanie mlieka, sóje a bielkov, lepku, sezamových semien, horčičných semien a lieskových orechov!

Účinné látky v dennej dávke

  • Energetická hodnota 36kcal/ 151kJ

  • Kolagen Peptan  10 000 mg

  • Zinok 15 mg

  • Kyselina askorbová  500 mg

Doplnky výživy sa podľa súčasných predpisov Európskej únie považujú za doplnky, ktoré slúžia na doplnenie tradičnej stravy a obsahujú výživné látky v koncentrovanej forme. Aj keď doplnky výživy môžu mať priaznivý fyziologický účinok, nie je povolené pripisovať liečivé účinky prípravkom počas ich označovania. Produkt nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Produkt nelieči choroby! Výrobok nenahrádza lekárske ošetrenie! V prípade choroby sa poraďte s lekárom o jeho použití. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nepoužívajte, ak ste citliví alebo alergickí na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí!