Menu
MÔJ KOŠÍK

GAL Vitamín D3 - 30ml (240dávok x 4000 IU)

GAL Vitamín D3 - 30ml  (240dávok x 4000 IU)
GAL Vitamín D3 - 30ml (240dávok x 4000 IU)
10.50 €

Vitamín D3 pôsobí v tele ako hormón, vzniká v koži. Jeho najdôležitejšou úlohou je udržiavať správnu hladinu vápnika a fosforu v krvi, ktorá je nevyhnutná pre vývoj a rast kostí v detstve ako aj ich obnovu v dospelosti. Podiela sa aj na niektorých imunitných procesoch, regulácii krvného tlaku a pri raste krvných, svalových a kožných buniek. Produkt obsahuje účinné látky v ich prirodzenej forme – vitamín D3 pochádza z lanolínu (tuk z ovčej vlny). Rozpustený je v  MCT oleji (triglyceridy so strene dlhými reťazcami) získanom z palmového a kokosového oleja s certifikátom RSPO (pochádzajúci z udržateľného hospodárstva "šetrného pre orangutany").  MCT olej podporuje efektívne vstrebávanie látok rozpustných v tukoch. Stabilitu zabezpečuje prírodný antioxidant - vitamín E so zmiešaných tokoferolov.

Použitie: Odporúčanú dennú dávku je najvhodnejšie konzumovať s prvým jedlom dňa. Olej nakvapkajte priamo do úst, alebo primiešajte do jedla. Nemiešajte do tekutín!

Zloženie:
MCT olej  z palmového a kokosového oleja, cholecalciferol (vitamín D3), prírodný antioxidant (vitamín E zo zmiešaných tokoferolov).
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

V 1 fľaške sa nachádza ~ 960 kvapiek, t.j. ~240 dávok.

Odporúčané dávkovanie:

  • Dospelí                       1 x 4 kv denne
  • Tehotné ženy              1 x 4 kv denne
  • Deti                            1 x 1 kv /10 kg

Výrobca: GAL Vital SynergyTech Kft, Budapešť

Na našej webovej stránke používame cookies, aby sme zaistili lepšiu užívateľskú skúsenosť. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Zásady ochrany osobných údajov.