Menu
MÔJ KOŠÍK

Natur Cleaning Color hypoalergénny gél na pranie 1,5l

Natur Cleaning Color hypoalergénny gél na pranie 1,5l
-9 %
Natur Cleaning Color hypoalergénny gél na pranie 1,5l
5.50 €
6.05 €

Hypolagénny prací gél Natur Cleaning Color na farebné prádlo je bez fosfátov, bez chlóru, bez parabénov, bez testovania na zvieratách, bez palmového oleja a vyrobený z vegánskych prírodných zložiek (kukuričný olej, kokosový olej). Obsahuje biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a iba potravinárske farbivo.

Natur Cleaning Color prací prostriedok je určený na farebné šaty. Vhodný pre pranie v automatickej práčke aj na ručné pranieJe šetrný k prírode aj k pokožke. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť čisté oblečenie s príjemnou vôňou aj bez použitia aviváže. V tkanine nezostávajú žiadne biele zvyšky pracieho prostriedku.

Zloženie: aniónová povrchovo aktívna látka 5% alebo viac, ale menej ako 15% (biologická odbúrateľnosť >90%), amfotérna povrchovo aktívna látka menej ako 5%, vôňa, konzervačná látka (Benzisothiazole, Phenoxyethanol)

Dávkovanie: Ekonomicke dávkovanie, pretože 75 ml pracieho gélu vystačí na pranie 4-5kg suchej bielizne s priemerným znečistením. Dávkovanie je ovplyvnené tvrdosťou vody, stupňom znečistenia bielizne, teplotou vody. Na veľmi znečistenú bielizeň použite odstraňovač škvŕn alebo režim predprania. Hypoalergický prací prostriedok Natur Cleaning Color nepoškodzuje textílie pri aplikácii priamo na odev.

Aké textílie je možné prať s hypoalergénnym pracím prostriedkom Natur Cleaning Color?

Je ideálny aj na vlnené a hodvábne tkaniny. Neobsahuje enzým celulázu, preto je vhodný aj na pranie bambusových plienok.


Na našej webovej stránke používame cookies, aby sme zaistili lepšiu užívateľskú skúsenosť. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Zásady ochrany osobných údajov.